Błędy gracza Blackjacka, jak grać poprawnie

Blackjack, tak jak każda inna gra losowa, ma pewne zasady, których najlepiej przestrzegać, aby wygrać z rywalami. W końcu, w przeciwnym razie, szanse na wygraną w kasynie online będą po prostu nikłe. Poza tym, jest bardzo ważne, aby nie robić żadnych popularnych błędów w tej grze. Więc jakie są najczęstsze błędy popełniane przez graczy blackjacka? Dla twojej wygody zebraliśmy je w tym artykule.

Nie śledzenie kart


Gracze, którzy zdecydują się po prostu dobrze się bawić grając w blackjacka, często nie zwracają uwagi na rodzaje kart na stole, jak również na ich łączną liczbę. Tak, zdecydowana większość błędów w tej grze hazardowej zdarza się z powodu silnej nieuwagi uczestników. Tak więc, jeśli nie zwracasz uwagi na stosunek małych i dużych kart po każdym tasowaniu, to możesz po prostu zapomnieć o rozsądnych zakładach. Szanse na wygraną są zazwyczaj określane w pierwszych rundach. Dlatego jeśli widzisz dużo asów i dziesiątek na tym etapie, nie powinieneś od razu stawiać dużych zakładów.

Grając bez znajomości wszystkich zasad.


Wszelka rozrywka w kasynie ma swoje zasady. Dlatego bardzo ważne jest, aby znać jego oficjalne zasady przed rozpoczęciem danej gry. To samo dotyczy blackjacka. Kiedy możesz się podwoić po rozstaniu? Czy krupier zatrzyma się na siedemnastu punktach lub więcej? Czy w takim przypadku można po prostu zrezygnować?

Bawienie się maszynami do tasowania


Zazwyczaj taka maszyna zawiera pięć lub cztery pokłady kart. Zbiera odrzucone karty z jednej lub kilku rund i systematycznie je tasuje. W ten sposób szanse na wygraną w kasynie rosną, a szanse na wygraną gracza maleją. Dlatego też, gra z tradycyjnymi shufflerami na dwie lub jedną talię jest w każdym razie lepsza.

Stawiaj dodatkowe zakłady


Jakie są inne poważne błędy podczas gry w blackjacka na stronie Kasynaonlinepl? Składanie dodatkowych zakładów, które kosztują zaledwie jednego dolara i występują w różnych typach, jest dość atrakcyjną opcją dla początkujących amatorów. Ważne jest jednak, aby zrozumieć, że nawet jeśli gracz wygra kilka dodatkowych zakładów, to przegra więcej. Przecież przewaga w grze w takim przypadku jest po stronie zakładu. Ponieważ dodatkowe zakłady, w porównaniu z regularnymi kursami, nie są wiele warte, gracz jest bardzo kuszony do kontynuowania zakładów bez zwracania uwagi na swoje straty.

Ostatecznie, użytkownik traci wszystkie swoje pieniądze. Ta podstępna sztuczka została wymyślona wyłącznie w celu zwiększenia zysków kasyna online.

Wierząc, że blackjack to prawdziwa gra zespołowa.
Może ci się wydawać, że blackjack to taka drużynowa gra karciana. Dlatego wszyscy przy stole muszą pracować razem, aby móc pokonać przebiegłego dilera. Myślenie w ten sposób jest niebezpiecznym błędem. Dlatego należy grać tylko zgodnie z podstawową strategią.

Nie rozumienie różnicy w wypłatach 3:2 i 6:5
Często gracze po prostu nie widzą żadnej różnicy między wypłatą 6:5 a wypłatą 3:2. Obecnie kasyna online oferują wypłatę 6:5 w blackjacku z tylko jedną talią. Trudność w grze z wypłatą 6:5 nie polega tylko na tym, że w takim przypadku dostaniesz nieco mniej pieniędzy. Zwiększa to również o prawie 1,5% szanse na założenie zakładu. Tak więc, w każdym razie, jeśli chcesz wygrać, warto unikać takiej gry.

Hazard


Jeśli chodzi o najczęstsze błędy w blackjacku, nie sposób nie wspomnieć o zbyt wielu i niekontrolowanych grach. Niektórzy gracze, których uwaga jest w pełni pochłonięta przez atmosferę panującą w lokalu hazardowym, demonstrują swoją miłość do wysokiego ryzyka. Obstawiają o wiele więcej niż mogą sobie pozwolić, a grają tylko dlatego, że przyszli tu po grę, a nie po wygraną. Można wygrać w grze karcianej w blackjacka, ale żeby to zrobić, trzeba pamiętać o tym, o co się gra. Nie powinieneś grać tylko po to, by zaimponować innym graczom.

Powinieneś ograniczyć własne zakłady do minimum, kiedy zaczniesz grać. Jeśli masz szczęście wygrać kilka zakładów z rzędu, nie powinieneś wyobrażać sobie, że jesteś niepokonany. Jeśli przegrasz wszystkie swoje pieniądze, ważne jest, aby zrezygnować z udawania się do bankomatu, aby kontynuować grę. Trzeba zaakceptować fakt, że dzisiejszy dzień nie jest twoim dniem.

Opublikowane przez kubanowakowski

Jestem profesjonalnym graczem w kasynie i po tym jak zagrałem wystarczająco dużo i wygrałem w większości kasyn online najwyższej rangi, postanowiłem zatrzymać moją osobistą recenzję kasyn online, która pokaże początkującym graczom od czego zacząć i udzieli kilku rad oraz podzieli się zwycięskimi strategiami, dzięki którym każdy może poczuć się szczęśliwy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: